Детоксикація від алкоголю

  Алкогольні детоксикації є ефективними процедурами, спрямованими на очищення організму від всіх токсинів, що накопичуються в крові після вживання алкоголю. Подані у вигляді внутрішньовенних крапельниць, вони очищають організм та забезпечують пацієнтові необхідні складові та вітаміни, повністю усуваючи симптоми похмілля та наслідки раптової відмови від алкоголю. Детоксикація є необхідною процедурою в комплексному лікуванні алкоголізму. Першим кроком завжди є оцінка поточного стану пацієнта. Залежність від алкоголю не є легкою в лікуванні, але алкогольні детоксикації є першим кроком до ефективного лікування залежності. Наступним етапом є алкогольні імпланти Еспераль.

Алкогольна детоксикація – вартість

Вартість алкогольної детоксикації в клініці “Nasz Gabinet” у Вроцлаві коливається від 300 злотих до 2500 злотих.

Послуги медсестриства

від 300 zł

ДЕТОКС 3 години

650 zł

Одноосібний VIP-зал

ДЕТОКС 6 годин

1250 zł

Одноосібний VIP-зал

ДЕТОКС 12 годин

1550 zł

Одноосібний VIP-зал

ДЕТОКС MAX

2550 zł

Одноосібний VIP-зал

Алкогольна детоксикація – безпечне очищення організму

Алкогольна детоксикація (детокс алкоголевий) – це процедура, яка проводиться в медичному кабінеті, а в останній час також може бути виконана в домашніх умовах пацієнта. Наша клініка надає допомогу пацієнтам 7 днів на тиждень без черг і направлень. Алкогольна детоксикація повинна проводитися під суворим контролем медичного персоналу. Ця процедура полягає в введенні рідин і ліків, які ми індивідуально підбираємо для кожного пацієнта. Після очищення організму від алкоголю ми рекомендуємо пацієнту скористатися процедурою підшивання Еспералем, препаратом, що дисциплінує людину залежну від алкоголю.

Алкогольна детоксикація вдома у пацієнта

Детоксикація з виїздом до дому – це послуга, призначена для пацієнтів, які не бажають або не можуть самостійно прибути до клініки. Наш кваліфікований персонал забезпечить максимальну конфіденційність. Вам не потрібно виходити з дому та чекати на таксі. Вам не доведеться хвилюватися про незручні запитання або те, що ви привертаєте увагу сусідів.

Отруєння етиловим спиртом призводить до серйозного дефіциту поживних речовин, який детоксикація має на меті відновити. Після огляду пацієнта та перевірки його біохімічних показників, наш медичний персонал готує внутрішньовенний вливок з відповідними ліками та поживними речовинами. Точний час процедури залежить від стану пацієнта та обраної опції – доступні 3-годинний, 6-годинний або 12-годинний детокс, а також внутрішньовенні вливки вітамінів.

 

Тривале вживання алкоголю призводить до багатьох неприємних симптомів, зокрема:

– поганий настрій,

– тривога та панічні стани,

– пришвидшене серцебиття,

– нудота.

Для зменшення впливу цих симптомів ми проводимо процес детоксикації, який полягає у внутрішньовенному введенні необхідних ліків. Процедура у клініці триває 3, 6, 12 або 24 години, а вдома у пацієнта доступні варіанти на 3, 6 і 12 годин. Після процедури можлива імплантація Еспералю.

Ми пропонуємо безпечне і повністю безболісне лікування похмілля, алкоголізму та залежності. Наш кабінет запрошує пацієнтів зі столиці Нижньої Сілезії та околиць. В рамках лікування алкоголізму ми проводимо детоксикацію під контролем спеціаліста. Професійне та конфіденційне відтруцьовування від алкоголю

Основною метою алкогольної детоксикації є припинення споживання алкоголю та усунення неприємних та небезпечних для життя та здоров’я пацієнта симптомів відмови. Під час детоксикаційної процедури також видаляються небезпечні для здоров’я токсини, що утворюються при обміні алкоголю. Якість проведеної процедури детоксикації організму є основою подальшого лікування алкогольної залежності.

Перед проведенням алкогольної детоксикації ми проводимо наступні обстеження:

– вимірюємо рівень алкоголю в видиханому повітрі,
– перевіряємо життєві показники, такі як серцевий ритм, артеріальний тиск, рівень глюкози,
– проводимо медичне інтерв’ю з пацієнтом (вік, маса тіла, супутні захворювання та прийом ліків),
– підключаємо пацієнта до сучасного кардіомонітора для контролю життєвих показників (якщо це необхідно).
Припинення споживання алкоголю

Тривале і постійне споживання алкоголю часто супроводжується неприємним процесом трезвіння, який супроводжується такими симптомами:

– ослаблення організму та головний біль,
– нудота і блювання,
– проблеми з кишечником,
– проблеми з артеріальним тиском,
– судоми і тремтіння,
– відмова від їжі,
– неправильне або прискорене серцебиття.

Алкогольна детоксикація допомагає зменшити ці фізичні симптоми, позитивно впливає на психічний стан пацієнта та бореться з такими проблемами, як:

– роздратування,
– тривога та стани паніки,
– безсоння та проблеми зі сном,
– надмірна збудливість,
– галюцинації та психози.

Рішення про детоксикацію є першим кроком до повернення до здоров’я.

VIP- алкогольна детоксикація

VIP алкогольна детоксикація – це послуга найвищої якості. Вона полягає в проведенні детоксикаційного лікування під постійним контролем життєвих показників за допомогою постійно підключеного моніторингового обладнання. Завдяки використанню моніторингу ми можемо підібрати оптимальні дози ліків та адаптувати їх до статі, віку, загального стану хворої особи та поточних потреб пацієнта. Забіги виконує команда досвідчених медиків.

Користь для пацієнта:

Детокс VIP до 12 годин.

Детокс VIP понад 12 годин.

Процедури  проводяться у нашій клініці. З недавнього часу є також можливість проведення детоксикації вдома у пацієнта. Ми гарантуємо абсолютну конфіденційність та анонімність лікування.

Перебіг детоксикації від алкоголю – процес детоксикації організму

Перед початком детоксикаційного процесу пацієнт проходить детальні обстеження, на основі яких визначаються дози та пропорції ліків. Розчини, які застосовуються під час лікування, багаті на цінні поживні речовини та мікроелементи. Вони сприяють регенерації та відновленню тканин і органів, які можуть бути пошкоджені внаслідок тривалого вживання алкоголю. Кожен пацієнт може розраховувати на:

– постійний контроль стану здоров’я,

– консультації та поради за телефоном,

– відповідні ліки, які полегшують засинання та розслаблення.

Всі процедури виконуються з метою індивідуального підбору ліків під час очищення організму. Багато залежить від поточного стану пацієнта.

У випадку, якщо стан пацієнта потребує тривалого лікування, можливе подовження тривалості  післяалкогольної детоксикації.

Вам потрібна допомога?

Зателефонуйте нам або залиште свій номер – ми Вам передзвонимо!

NORTH MEDICAL HOLDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ NASZA GRUPA MEDYCZNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
NIP: 8971865505
REGON: 382992698

NORTH MEDICAL HOLDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ NASZ GABINET SPÓŁKA KOMANDYTOWA
NIP: 8971895920
REGON: 389981373

ul. Dworcowa 11b,
50-456 Wrocław

+48 732 080 102
kontakt@naszgabinet.com

Відвідайте нас на: