Детоксикація вдома у пацієнта

Послуга доступна у таких містах: Вроцлав, Щецин, Ольштин, Варшава.

Зв’яжіться з нами, щоб домовитися про детоксикацію від алкоголю вдома:

Детоксикація вдома у пацієнта – швидко, ефективно і без стресу

За статистикою, алкогольна хвороба торкається близько 2% поляків, тоді як при вживанні ризикованої кількості алкоголю це стосується близько 12%. Отруєння етиловим алкоголем є великим навантаженням для організму. Оскільки організм не може метаболізувати таку велику кількість етанолу в режимі реального часу. Більшість людей, які споживають алкоголь, навіть якщо це робиться рідко, добре знайомі зі станом сп’яніння та похміллям на наступний день. З наукової точки зору, типове похмілля після вечірки не є тим самим, що отруєння етанолом. Похмілля на свята рано чи пізно саме проходить, але якщо станеться отруєння, необхідна професійна медична допомога. Зазвичай необхідно провести детоксикацію, тобто так зване “відрубання”.

Коли варто провести алкогольну детоксикацію?

Детоксикацію від алкоголю слід проводити найчастіше у людей, які мають алкогольну залежність і потрапляють в так звані “п’яні виходні”. В таких випадках організм забруднений великою кількістю токсинів і не може видалити їх. Детокс допомагає відновити відносну фізичну та психічну рівновагу. Він також є першим кроком у боротьбі зі залежністю. Це важлива стадія, якщо пацієнт має намір підкоритися терапії або встановити протез.

Чому варто скористатись послугами Nasz Gabinet?

Найвища якість послуг

Комплексне лікування

Індивідуальний підхід до пацієнта

Кваліфікований персонал

Алкогольна детоксикація вдома у пацієнта

Детоксикацію можна проводити не тільки у закритому центрі з лікування залежності. Ми розуміємо, наскільки важливими для пацієнта у такій складній ситуації є зручність, почуття безпеки і конфіденційність. Більше того, не кожен пацієнт має можливість самостійно дістатися до детоксикації; він може навіть не мати змоги це зробити. Залежність від алкоголю, “запої” і отруєння етанолом самі по собі вже є достатнім тягарем для пацієнта та його сім’ї. Для повного комфорту пацієнта ми пропонуємо послугу детоксикації в домашніх умовах з можливістю доїзду. Процес детоксикації від алкоголю в домашніх умовах протікає точно так само, як у відповідному центрі відновлення чи лікарні.

Ви зацікавлені нашою пропозицією?

Зателефонуйте нам, і ми відповімо на всі ваші питання та допоможемо вибрати форму терапії.

Алкогольне отруєння

Найпоширеніші симптоми

Типові симптоми важкого отруєння організму етанолом включають:

– блювота і діарея,
– судоми,
– небезпечні перепади кров’яного тиску,
– погіршення психічного стану,
– візуальні та слухові галюцинації, бродіння і т.д.,
– психотичні прояви.

Ці симптоми найчастіше спостерігаються у залежних осіб, які після багатоденного пиття переживають абстинентний синдром. Ці неприємні симптоми можуть бути надзвичайно складними для перенесення. Вони позбавляють хворого можливості нормального функціонування.

Детокс вдома

– для кого?

Домашній детокс фактично призначений для кожної людини, яка має таку потребу. Ми створили цю можливість, щоб забезпечити максимальний комфорт пацієнтам під час процесу детоксикації. Домашній детокс від алкоголю усуває стрес, пов’язаний з організацією транспорту. Він також забезпечує анонімність, яка може бути важливою не лише для пацієнта, але й для його близьких.

У нашій багаторічній практиці ми часто зустрічаємося з випадками, коли потребу в детоксі висловлює саме родина пацієнта, оскільки залежна особа не може самостійно звернутися по допомогу. Іноді близькі домовляються про детокс для пацієнта, не маючи фізичної можливості транспортувати його до кабінету або центру. У такому випадку домашня детоксикація від алкоголю є найкращим рішенням.

Як провести домашню детоксикацію від алкоголю?

Відповідаючи на очікування наших пацієнтів, ми запровадили послугу детоксу за межами центру, в найбільш комфортному місці для пацієнта. Ми здійснюємо домашню детоксикацію від алкоголю з приїздом до дому – достатньо зв’язатися з нами, щоб домовитися на візит.

Алкогольна детоксикація вдома
– у чому полягає?

 

Шкідливі продукти метаболізму алкоголю порушують роботу клітин і органів, а детокс допомагає їхній регенерації. Що стосується самої процедури, домашнє відтоксичення від алкоголю з приїздом до дому не відрізняється від проведення у кабінеті. Наш медичний персонал, попередньо домовившись, прибуває до пацієнта в узгоджений час. Це може бути квартира або будь-яке місце, обране пацієнтом, де забезпечені відповідні умови.

Персонал оснащений усіма необхідними медичними пристроями. Спочатку оцінюється стан пацієнта і проводяться необхідні обстеження та виміри. Потім пацієнт отримує внутрішньовенне введення спеціально підібраної суміші ліків і вітамінів. Вони мають на меті поліпшити психічний стан і заспокоїти пацієнта. Решта компонентів поповнюють втрачені внаслідок алкоголю електроліти, мінерали і глюкозу.

Професійний підхід гарантує ефективність і збереження максимальної конфіденційності. Ми розуміємо серйозність ситуації і намагаємося мінімізувати стрес. Детоксикація зазвичай триває кілька годин, залежно від стану та потреб пацієнта. Тому ми пропонуємо три варіанти тривалості, щоб кожен зацікавлений міг підібрати оптимальний варіант.

Оплату ми збираємо наперед. По завершенні послуги видамо квитанцію.

Детоксикація від алкоголю вдома – вартість

Вартість детоксикації оплачується наперед, щоб ми могли зарезервувати передчасно дату і належним чином все підготувати. Після завершення процедури наш медичний персонал видасть квитанцію за проведену детоксикацію.

Варіанти послуги:

  • Детоксикація тривалістю 3 години – 1000 злотих,
  • Детоксикація тривалістю 6 годин – 2000 злотих,
  • Детоксикація тривалістю 12 годин – 3000 злотих.

Внутрішньовенне введення вітамінів, яке забезпечить організм необхідними речовинами, втраченими через токсичну дію алкоголю, в стандартній опції коштує 800 злотих. Розширена версія (так званий VIP) коштує 900 злотих. Щоб дізнатися більше деталей про кожну з опцій, зв’яжіться з нами.

Відгуки про алкогольну детоксикацію вдома у пацієнта

Дізнайтесь про відгуки осіб що прийняли рішення про детоксикацію вдома

Дуже добрий, навіть зразковй догляд.

Andrzej P.

З радістю рекомендую :). Професійний підхід і дуже приємна атмосфера.

Magdalena P.

Я задоволений, що нарешті зробив цей крок і обрав саме цей медичний центр. Дуже приємні, позитивно налаштовані люди. Вони надали мені допомогу та доброту. Все на високому рівні. Лікар пояснив мені все без поспіху і детально розповів про процедуру. Буду рекомендувати. Дякую і вітаю.

Ryszard R.

Дуже професійне обслуговування. Тут працюють компетентні люди. Рекомендую це місце!

Pola Z.

Вам потрібна допомога?

Зателефонуйте нам або залиште свій номер – ми Вам передзвонимо!

NORTH MEDICAL HOLDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ NASZA GRUPA MEDYCZNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
NIP: 8971865505
REGON: 382992698

NORTH MEDICAL HOLDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ NASZ GABINET SPÓŁKA KOMANDYTOWA
NIP: 8971895920
REGON: 389981373

ul. Dworcowa 11b,
50-456 Wrocław

+48 732 080 102
kontakt@naszgabinet.com

Відвідайте нас на: