Лікування алкоголізму

NASZ GABINET підшивання від алкоголізму

Лікування алкоголізму

Ми є спеціалізованою клінікою для лікування залежності, в якій працюють найкращі фахівці з усієї Польщі. Ми забезпечуємо комплексну терапію (в тому числі в формі підшивання)), що дозволяє нам допомогти пацієнтам успішно подолати алкогольну хворобу та почати нове життя.

від 550 zł

Підшивання від алкоголізму

 • Хірургічна процедура з метою підтримки тверезості
 • Тривалість 8-10 місяців
 • Імплантація оригінального дисульфіраму
 • Чотири види процедур
від 600 zł

Детокс

 • Алкогольна детоксикація
 • Внутрішньовенне введення крапельниць
 • Очищення організму від токсинів
 • Лікування похмілля
 • Виведення з запою
 • Чотири види детоксу
від 250 zł

Терапія

 • Індивідуальна
 • Групова
 • Пошук і лікування причин алкоголізму
 • Безкоштовні телефонні консультації

Чому саме Nasz Gabinet?

Найвища якість послуг

Комплексне лікування

Індивідуальний підхід до пацієнта

Кваліфікований персонал

Лікування алкоголізму – 3 кроки до свободи.

Пацієнт має багато варіантів для лікування алкоголізму, але основою для подолання цієї хвороби є комплексована відновлювальна терапія. Тому ми рекомендуємо нашим пацієнтам:

Використання імплантанту (Esperal), що обмежує споживання алкоголю.

Використання імплантанту (Esperal), що обмежує споживання алкоголю.

Сесії з психотерапевтом, які допомагають зрозуміти корені проблеми і подолати алкогольну залежність.

Швидке бронювання, приємне та доброзичливе обслуговування і, головне, професійний підхід до пацієнта. Сам процедура майже безболісна і виконується всього кілька хвилин. Минуло вже 15 днів, і немає жодних ускладнень. До того ж, Gabinet турбується, дзвонить, перевіряє, як заживає, а також відмінне розташування в центрі Вроцлава. Якщо у когось є сумніви щодо проведення такої процедури або просто шукає ідеальну клініку, я рекомендую Nasz Gabinet.

 

Jarek M.

Етапи алкогольної залежності

Початкова фаза

 

Також відома як передалкогольна. Перший етап алкоголізму може тривати навіть кілька років, майже непомітно, перетворюючи соціальне, звичайне споживання алкоголю на спосіб втечі від проблем і покращення самопочуття. Поступово зростає толерантність до алкоголю, що дозволяє людині пити все більше без втрати контролю.

Попереджувальна фаза

 

Потенційний алкоголік все частіше шукає привід, щоб взяти пляшку. Він обирає собі компанію, яка також любить вживати алкоголь і регулярно зустрічається з ними. На вечірках він стає душею компанії, яка задає темп пиття. З часом він починає пити на самоті – часто приховано.

Критична фаза 

 

Алкоголік починає втрачати контроль над своїм життям. Його проблема стає дуже помітною. Він все частіше починає свій день з “похмелитись”, щоб злагодити наслідки похмілля і підтримати стан сп’яніння. Залежний вводить себе в оману і не хоче визнати, що його проблеми викликані алкоголем. Він занедбує роботу і родину, що призводить до багатьох конфліктів.

Хронічна фаза 

Особа, залежна від алкоголю, відмовляється від будь-яких ілюзій, почуття провини та обмежень. Все її життя обертається навколо наступної дози алкоголю. Алкогольний голод на цьому етапі настільки сильний, що людина п’є практично без перерви. Толерантність до етанолу різко знижується. На цьому етапі алкоголік, зазвичай, починає вживати також непридатний для споживання алкоголь, такий як денатурат.

Ви зацікавлені нашою пропозицією?

Зателефонуйте нам, і ми відповімо на всі ваші питання та допоможемо вибрати форму терапії.

Алкогольний детокс

Алкогольний детокс як перший крок у боротьбі з алкогольною залежністю

Головною метою алкогольного детоксу Внутрішньовенні вітамінні крапельниці не лише очищають організм пацієнта, але й доповнюють необхідні компоненти, які були вимиті алкоголем. Таким чином, детокс odtrucie мінімізує симптоми похмілля, полегшує неприємні відчуття при відмові від алкоголю та допомагає подолати спрагу до алкоголю. Це необхідний етап, що входить до складу комплексового лікування, і є основою для подальшої боротьби зі залежністю. Завдяки ньому алкогольна терапія стає набагато легшою для пацієнтів.

Лікування алкоголізму

за допомогою Еспералу

Зараз лікування алкоголізму за допомогою Еспералу є найефективнішим способом боротьби з цим хворобою. Воно проводиться з застосуванням місцевого знеболення під керівництвом найкращих лікарів у Вроцлаві. Дія препарату настільки сильна, що поступово зменшує бажання споживати алкоголь і допомагає вибратися з алкоголізму. Виробник гарантує дію препарату протягом 8 місяців,, але на практиці він він може працювати навіть до 12 місяців..

Коли пацієнт, після підшивання Еспералом, нехтує і споживає алкоголь, йому доведеться зіткнутися з неприємними симптомами.

Перші ознаки з’являються вже через кілька хвилин після споживання будь-якого напою, що містить алкоголь, і можуть тривати безперервно до 10 годин.

Лікування алкоголізму в Nasz Gabinet.

Зустрічі з психологом

допоможуть Вам подолати залежність та повернути контроль над власним життям.

Організм людини, що страждає від залежності, функціонує зовсім по-іншому, ніж у повністю здорової людини. Припинення споживання алкоголю, який відноситься до психоактивних речовин, може призвести до неконтрольованих поведінкових змін, від яких можуть постраждати як сам алкоголік, так і люди з його найближчого оточення.

Психотерапія є надзвичайно важливою, оскільки вона допомагає розібратися в корені виникнення залежності та повернути контроль над власним життям. Цей процес дозволяє особі усвідомити до свої думки, почуття та поведінку, а також зрозуміти психологічні фактори, які сприяли розвитку алкогольної залежності. Психотерапія надає підтримку, навчає ефективним стратегіям управління стресом та працює на внутрішній розвиток особистості. Вона може включати індивідуальні сесії, сімейну терапію або групові заняття, залежно від потреб та вподобань пацієнта.

До чого призводить постійне і тривале споживання алкоголю?

Часто ми не усвідомлюємо цього, але надмірне вживання алкоголю має вирішальний вплив на стан нашого організму. І тут не йдеться тут про ранкове похмілля. Організм людини готовий впоратися з наслідками нічних витівок або помірного споживання алкогольних напоїв, але у випадку постійного перебування під впливом алкоголю він не в змозі відновитися. . Це поступово впливає на здоров’я людей, що мають залежність.

Що спричиняє алкоголізм?

 • Проноси
 • Гастроезофагеальну рефлюксну хворобу
 • Захворювання пародонту
 • Порушення потенції
 • Цироз печінки
 • Гострий і хронічний панкреатит
 • Імпотенцію
 • Ушкодження серцевого м’яза
 • Сприяє розвитку раку

Алкоголізм завдає шкоди як організму людини, так і її психіці. Дуже часто люди з алкогольною залежністю страждають від депресії, алкогольної епілепсії, психічних порушень. Залежні від алкоголю також мають велику проблему з адаптацією до повсякденного життя та правильним функціонуванням у ньому. Алкоголізм знищує не лише здоров’я, але також порушує сімейне життя. Це в свою чергу призводить до проблем у міжособистісних відносинах та фінансових проблем.

Що є метою терапії?

Найголовнішою метою лікування алкоголізму, яке ми проводимо у Вроцлаві, є надання допомоги кожній особі, яка бореться з проблемою алкоголізму, у здобутті навичок, необхідних для підтримання тверезості. Завдяки відповідній терапії алкоголік може здобути усвідомлення того, що життя, без залежності, є можливим.

Почніть нове життя завдяки відновлювальній терапії – виберіть лікування алкоголізму.

Найважливішим кроком у процесі лікування …

 

є усвідомлення пацієнтом існування проблеми і прийняття допомоги ззовні. Подолання алкогольної хвороби є дуже складним і вимагає повного залучення та визначеності з боку особи, що має залежність.

Спеціалізована терапія у приватній клініці …

Nasz Gabinet у Вроцлаві надає комплексне лікування алкоголізму і забезпечує індивідуальний підхід до пацієнта. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб кожен пацієнт під час лікування залежностей у нашому закладі почувався комфортно і безпечно та мав можливість відновити психічне здоров’я. Тому нас відрізняє залученість до всіх методів лікування залежності, професійна підтримка для осіб залежних та повна конфіденційність.

Звернутися за допомогою до центру лікування залежності …

може як алкоголік, так і родина залежної особи. Ми допоможемо подолати алкогольну хворобу всім, хто буде бажати прийняти цю допомогу від нас. Esperal на сьогоднішній день є найефективнішим способом боротьби з алкоголізмом, але для досягнення очікуваних результатів він повинен супроводжуватися як алкогольною детоксикацією, так і психотерапією. Тільки завдяки такому підходу алкоголік може досягти повного успіху, яким є подолання залежності. Разом переможемо алкогольну залежність!

Відгуки про лікування алкоголізму в Nasz Gabinet

Абсолютний професіоналізм, процедура проведена безболісно, приємний лікар детально пояснив все. Nasz Gabinet вартий рекомендацій.

Piotr B.

Я дуже задоволений процедурою. Вона пройшла швидко і безболісно. Лікар був дуже приємним і професійним. Я отримав можливість побороти залежність.

Łukasz K.

Nasz Gabinet у Вроцлаві – це професійна клініка, яка допомогла багатьом людям. Мій тато – найкращий приклад цього. Дуже приємне обслуговування, кваліфікований лікар і відмічена догляд. Все на високому рівні. Я буду рекомендувати вас і дякую за допомогу.

Izabela K.

Лікування алкоголізму
FAQ

Як розпізнати проблеми з алкоголем? Які попереджувальні сигнали цих проблем?

Ось деякі ознаки, які можуть свідчити про проблему з алкоголем. До них належать:
– зміни у поведінці (наприклад, стаєте безтурботним або сварливим), – відсторонення від друзів та родини, – споживання алкоголю у самотності, як засіб розслаблення, – труднощі у збереженні роботи або відвідуванні школи, – збільшена толерантність до алкоголю, – відмова шукати допомогу щодо проблеми (або неохочість визнати її існування), – проблеми з законом, пов’язані з алкоголем (наприклад, керування автомобілем у стані сп’яніння).

Чому варто вибрати комплексне лікування?

Комплексне лікування – це поєднання різних методів лікування, кожен з яких має свою мету, а разом вони створюють ефективну терапію, що допомагає позбутися від залежності та повернутися до стабільного способу життя. Такий підхід допомагає запобігати повторним випадкам, оскільки забезпечується також піклування про психічне здоров’я.

Чи можлива зміна порядку або відмова від якогось з етапів лікування?

Так, можлива зміна порядку або пропуск окремих етапів лікування, наприклад, крапельниці або детоксикації, якщо немає медичних показань для цього. Однак суть програми полягає в пройденні всіх етапів.

Що повинен мати з собою пацієнт?

Пацієнт повинен мати при собі документ, що підтверджує його особу, актуальні результати обстежень, медичну документацію з попередніх терапій, що стосуються хронічних захворювань та інше.

Чи пацієнт повинен бути тверезим?

Якщо пацієнт звертається до нас у стані сп’яніння, ми пропонуємо спеціальний алкогольний детокс, який допомагає очистити організм. Це перший крок у лікуванні. Пацієнт повинен бути тверезим, щоб отримати імплант Есперал – він не повинен споживати алкоголь протягом принаймні 24 годин перед процедурою.

Чи потрібне лікарське направлення?

Так, для участі в програмі необхідна консультація з психіатром для визначення придатності до програми.

Чи на час лікування видається медична довідка (звільнення L4)?

Так, ми можемо видати довідку (L4) на період лікування.

Чи можливо відмовитись в будь який момент?

Звичайно, ніхто не тримає тут нікого проти волі – для проведення лікування потрібні бажання та згода пацієнта.

Як зберегти абстиненцію (утримання від алкоголю)?

Всі рекомендації пацієнт отримує під час консультації в кабінеті. Імплант (Esperal) утримує від споживання алкоголю протягом 8 місяців, але часто його ефект зберігається навіть до 12 місяців – це ефективний метод, який дозволяє зберегти утримання від алкоголю.

Що робити якщо пацієнт знову починає вживати алкоголь?

У випадку, якщо пацієнт має проблему з поверненням до споживання алкоголю, варто звернутися до психіатра для консультації або, у разі потреби, повторити курс лікування.

Вам потрібна допомога?

Зателефонуйте нам або залиште свій номер – ми Вам передзвонимо!

NORTH MEDICAL HOLDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ NASZA GRUPA MEDYCZNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
NIP: 8971865505
REGON: 382992698

NORTH MEDICAL HOLDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ NASZ GABINET SPÓŁKA KOMANDYTOWA
NIP: 8971895920
REGON: 389981373

ul. Dworcowa 11b,
50-456 Wrocław

+48 732 080 102
kontakt@naszgabinet.com

Відвідайте нас на: