Психотерапія алкогольної залежності

Психотерапія алкогольних залежностей проводиться виключно в амбулаторії. Ми не є закритим закладом, але короткостроковою клінікою. Початок терапії залежності є ключовим для подовження життя особи, яка страждає від залежності. Ви можете постійно скористатися підтримкою наших спеціалістів під час терапії залежності у Вроцлаві.

Індмвідуальні візити

Метою нашої алкогольної терапії і індивідуальних сеансів є ознайомлення терапевта з проблемою пацієнта. Спеціаліст визначить характер труднощів, з якими зіштовхується пацієнт, і завдяки цьому зможе адаптувати індивідуальну терапію під пацієнта.

Особисті консультації проводяться з психологом або терапевтом залежності. Це зустрічі, метою яких є попереднє ознайомлення спеціаліста з труднощами, які змусили пацієнта шукати фахову допомогу. Під час зустрічі можна отримати важливу інформацію про різні форми допомоги, які ми пропонуємо нашим пацієнтам, а також – спільно зі спеціалістом – підібрати відповідну форму допомоги.

Психотерапія залежностей

Така зустріч дозволяє пацієнту познайомитися з терапевтом, який допоможе йому подолати алкогольну хворобу. Така консультація, звичайно, не зобов’язує до остаточного підходу до терапії – вона дозволяє підібрати відповідну форму терапії, отримати розуміння і підтримку у проблемі, а також спільно з терапевтом обговорити можливі форми допомоги.

Тривалість однієї консультації: 50 хв. Кількість зустрічей: 1-3, в залежності від індивідуальних потреб і проблем пацієнта. Частота: 1-2 рази на тиждень.

Індивідуальна психотерапія

Індивідуальна терапія – це серія зустрічей, під час яких пацієнт безпосередньо спілкується з терапевтом і отримує реальну допомогу у проблемах, з якими він зіткнувся. Терапевт допомагає пацієнту пізнати свої емоції, поглянути на себе з боку і проаналізувати своє функціонування в різних сферах життя.

Головним завданням терапевта є допомога пацієнту самостійно відкрити свої емоції і зрозуміти поточний стан речей. Завдяки терапії залежностей пацієнт зрозуміє, які негативні впливи на якість його життя мають його думки та поведінка. Відношення пацієнта та терапевта є дуже сильним, але водночас ніжним зв’язком, тому наш спеціаліст зробить все можливе, щоб поважати межі пацієнта.

Якщо проводиться якісна психотерапія залежностей разом з іншими методами лікування алкоголізму, що пропонуються нашою клінікою, пацієнт може уникнути стаціонарного лікування в закритому закладі. Лікування алкоголізму – це дуже складний процес, що вимагає повного залучення пацієнта.

Робота під час терапії залежностей проводиться усвідомлено, реалізуючи поетапні зміни, завдяки чому можливий прогрес з часом. Серія зустрічей спрямована виключно на допомогу пацієнту та лікування алкоголізму.

Тривалість однієї консультації: 50 хв. Кількість зустрічей: 1-3, в залежності від індивідуальних потреб і проблем пацієнта. Частота: 1-2 рази на тиждень.

Тривалість однієї консультації: 50 хв.

Кількість зустрічей:  в залежності від індивідуальних потреб і проблем пацієнта.

Частота: 1-2 рази на тиждень.

Для пацієнта та його наближчого оточення (виключно повнолітні особи)

Родинна психотерапія

 

Психотерапія родинна користується великою популярністю. Вона гарантує ефективність та очікувані результати. Спрямована на позитивну зміну як у житті самого пацієнта, так і у всій його родині та найближчих.

Родина та близькі осіб, хворих на залежність, зазвичай стикаються з відсутністю підтримки та допомоги, тому такий тип родинної психотерапії залежностей від алкоголю у Вроцлаві може мати дуже позитивні наслідки.

Чому варто розпочати лікування?

 

Ніколи не пізно вирішити почати терапію алкогольної залежності, зупинити хворобу та запобігти її подальшому розвитку. Вибираючи терапію, пацієнт має можливість з самого початку перебудувати своє життя. Варто також пам’ятати, що алкоголізм, як і будь-яка залежність, є швидко прогресуючою хворобою. Несвоєчасне лікування може призвести навіть до смерті.

Тривале перебування поряд з хворою особою може спричинити взаємну залежність у деяких близьких осіб. Алкогольна психотерапія навчає пацієнта асертивним поведінкам, які допоможуть відмовитися від подальшого споживання алкогольних напоїв.

Тривання поряд з особою, що має залежність, часом призводить до того, що люди з найближчого оточення також стають співзалежними. Алкогольна психотерапія навчає пацієнта асертивним поведінкам, які допомагають відмовитися від подальшого споживання алкогольних напоїв.

Як пацієнт, так і його родина, краще зрозуміють один одного та ситуації, що їм трапляються. Вони також навчаться розпізнавати сигнали, що свідчать про можливий рецидив алкогольної хвороби. Це допоможе їм запобігти таким ситуаціям у майбутньому.

Телефонні консультації

Наші пацієнти мають можливість скористатися безкоштовними телефонними консультаціями з психотерапевтом залежності у Вроцлаві. Кожна доросла особа може скористатися цією послугою.

Це дасть змогу отримати інформацію про форми терапії, які ми пропонуємо, а також отримати пораду щодо залежності, співзалежності або будь-якої іншої проблеми, яка турбує. Ми пропонуємо нашим пацієнтам можливість скористатися безкоштовними телефонними консультаціями з психологом або терапевтом залежності у Вроцлаві. Консультації доступні для повнолітніх осіб.

Консультації мають переважно інформаційний характер і не заміняють фактичної терапії алкогольної залежності.

Усі розмови між пацієнтом та терапевтом є конфіденційними. Це означає повну конфіденційність щодо пацієнта.

Вам потрібна допомога?

Зателефонуйте нам або залиште свій номер – ми Вам передзвонимо!

NORTH MEDICAL HOLDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ NASZA GRUPA MEDYCZNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
NIP: 8971865505
REGON: 382992698

NORTH MEDICAL HOLDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ NASZ GABINET SPÓŁKA KOMANDYTOWA
NIP: 8971895920
REGON: 389981373

ul. Dworcowa 11b,
50-456 Wrocław

+48 732 080 102
kontakt@naszgabinet.com

Відвідайте нас на: