Психіатричні консультації

Початок алкогольної психотерапії може бути важким завданням, оскільки хворі часто заперечують свою проблему, а негативний вплив алкоголю на їх організм додатково порушує правильне сприйняття дійсності.

Особливо важним кроком є перший візит на консультацію. Раніше візити до психіатра вважалися сором’язливими і небажаними. Варто пам’ятати, що це не так – завдання психіатра полягає в наданні допомоги і сприянні виходу з алкоголізму якомога швидше. Тому ми щиро запрошуємо скористатися психіатричною допомогою, яку надаємо в наших закладах.

Послуга

вартість

Перша консультація

350 zł

Наступні консультації

250 zł

Онлайн консультація

220 zł

Кваліфікація до імплантації дисульфіраму*

100 zł

Онлайн кваліфікація до імплантації дисульфіраму*

100 zł

*кваліфікація може відбутись іншого дня ніж процедура

Консультація психіатра перед початком лікування

Для успішного проведення всього процесу лікування алкоголізму необхідно, щоб лікар отримав від пацієнта якомога більше важливої інформації. Деякі питання можуть бути складними, але варто надати на них щиру і максимально детальну відповідь.

Лікар ставить не тільки ті питання, що, безпосередньо пов’язані з залежністю. Він також може обговорювати такі питання, як професійна ситуація, особисте і сімейне життя, а також соціальні аспекти. Мета полягає в пошуку можливої причини потрапляння в залежність. Відповідати на самому початку може бути незручно, але до багатьох питань можна повернутися на наступних зустрічах.

Як відбувається кваліфікація для проведення процедури імплантації Еспералу?

У випадку алкогольної психотерапії, крім класичних зустрічей з терапевтом, важливо визначити, чи можливе використання додаткових засобів підтримки виходу зі залежності, таких як Еспераль. Його головна функція полягає в ускладненні окиснення спирту до оцтової кислоти. Замість цього, алкоголь накопичується в організмі, що призводить до появи симптомів, більших, ніж при звичайному спиртному отруєнні, з метою витіснення приємних асоціацій, пов’язаних з вживанням алкоголю, і нейтралізації бажання до повторного вживання.

У процесі кваліфікації необхідно виключити можливі протипоказання до використання Еспералу. Серед найважливіших з них варто виділити:

– стан сп’яніння,
– психічні розлади,
– гіперчутливість до діючої речовини Еспералу,
– захворювання серцево-судинної системи,
– вживання алкоголю протягом 24 годин перед введенням.

Поєднання Еспералу з алкоголем після введення викликає низку неприємних побічних ефектів, серед яких найважчі включають тахікардію, ушкодження печінки та серцево-легеневу недостатність.

Ви зацікавлені нашою пропозицією?

Зателефонуйте нам, і ми відповімо на всі ваші питання та допоможемо вибрати форму терапії.

Вам потрібна допомога?

Зателефонуйте нам або залиште свій номер – ми Вам передзвонимо!

NORTH MEDICAL HOLDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ NASZA GRUPA MEDYCZNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
NIP: 8971865505
REGON: 382992698

NORTH MEDICAL HOLDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ NASZ GABINET SPÓŁKA KOMANDYTOWA
NIP: 8971895920
REGON: 389981373

ul. Dworcowa 11b,
50-456 Wrocław

+48 732 080 102
kontakt@naszgabinet.com

Відвідайте нас на: