Вже від 550 zł

Підшивання від алкоголізму – Еспераль

Медичний центр лікування залежності

Nasz Gabinet

Есперал ефективно стримує бажання споживати алкоголь і допомагає вибратися залежності та зберегти тримання від алкоголю. Процедура введення алкогольного імпланту в нашій клініці “Nasz Gabinet” проводиться в стерильних умовах та є повністю безпечною і абсолютно безболісною.

Скажіть “НІ” алкоголю!

Вартість підшивання від алкоголізму

Ціна введення імплантації дисульфіраму (Еспераль) у Nasz Gabinet коливається від 550 до 2500 злотих.

Зателефонуйте щоб записатись на візит

Підшивання Еспералем

Вибираючи імплантацію Еспераль, пацієнт бажає боротися за своє життя. Здоров’я повинно завжди бути на першому місці, тому ми завжди намагаємося зробити все можливе, щоб допомогти пацієнтам, які вирішили подолати алкогольну хворобу.

Особа, вшита Еспералем, не відчуває жодного болю або дискомфорту. Таблетки також не відчуваються під час повсякденних занять або спортивної активності. Під жодними обставинами пацієнт не помітить різниці у щоденному функціонуванні. Єдиною умовою для хорошого самопочуття є утримання від споживання алкоголю.

Esperal відомий, передусім, тим, що викликає неприємні відчуття при вживанні алкоголю під час терапії. Відчуття, які супроводжуватимуть нас у такій ситуації, нагадують всім відомий “похмільний синдром”. Цей метод вважається найбільш ефективним, оскільки негативні наслідки, які ми можемо відчувати після вживання алкоголю, кожного разу повертатимуться до нас, навіть після припинення терапії. Це досить незвичайний спосіб впоратися з алкогольною проблемою, але варто застосувати цей тип терапії, щоб назавжди позбутися проблеми з алкоголем.

Найвища якість послуг

Комплексне лікування

Індивідуальний підхід до пацієнта

Кваліфікований персонал

Чи можна пити з алкогольним імплантантом?

Поєднання лікарського засобу з алкоголем є абсолютно забороненим через можливість незворотнього ушкодження здоров’я. Крім того, слід уникати вживання також продуктів, які можуть містити алкоголь (солодощі тощо) та подібних косметичних засобів через ризик виникнення реакції. Незважаючи на поширену думку деяких залежних осіб, немає можливості “перепити” вставку. Будь-які спроби можуть призвести до серйозних проблем зі здоров’ям.

Реакція на алкогольну вставку в поєднанні з алкоголем:

– Блювота
– Запаморочення
– Почервоніння обличчя
– Кропивниця
– Головний біль
– Нудота
– Задишки
– Пітливість
– Тахікардія

 

У випадку надмірного споживання алкоголю, важкі наслідки можуть включати навіть інфаркт або стійке ушкодження печінки.

Активна речовина препарату Еспераль має дуже важливу дію. Вона блокує фермент, який бере участь у метаболізмі алкоголю. Цей процес відбувається в печінці. У нормальному циклі етанол, що міститься в алкоголі, перетворюється на оцтовий альдегід, який в свою чергу перетворюється на безпечну для організму оцтову кислоту. Esperal запобігає перетворенню шкідливого альдегіду на безпечну оцтову кислоту.

 

Алкогольна підшивка – процес вшивання Еспераль

Процедура вшивання Еспераль полягає в підшкірному введенні препарату. Популярна “алкогольна вшивка” свою ефективність забезпечує примусовим утриманням від споживання алкоголю. Ліки мають форму таблеток, а кількість їх завжди визначає лікар, який виконує процедуру вшивання алкогольної вшивки.

Після ознайомлення пацієнта з можливими ускладненнями, пов’язаними з поєднанням алкогольної вшивки і споживаного алкоголю, хірург переходить до виконання процедури. Спочатку проводиться місцеве знеболювання, яке забезпечує відсутність болю у пацієнта під час процедури. Після приблизно 20 хвилин, коли знеболювання досягає повного ефекту, лікар вводить попередньо підготовлену дозу лікування кілька сантиметрів під шкіру.

Вшивання Еспераль у Nasz Gabinet – характеристика:

  • алкогольне підшивання – безпечна і повністю безболісна процедура,
  • процедуру виконують кваліфіковані та досвідчені лікарі,
  • застосовується місцеве знеболення, яке діє після процедури.

Шукаючи спосіб ефективної утримання від споживання алкоголю, варто звернути увагу на фармакологічну терапію алкоголізму, засновану на лікарському засобі Еспераль. Курс лікування Еспераль у вигляді алкогольної вшивки є важливою складовою аверсивної фармакологічної терапії, яка має багато прихильників. Метод лікування з використанням Еспераль дає дуже хороші результати і ефективно примушує до утримання від споживання алкоголю. Ключовим елементом цієї терапії є дісульфірам – активна речовина, яка створює бар’єр у підсвідомості пацієнта і викликає відразу до споживання алкоголю.

Весь процес безболісний, і пацієнт повинен прийти на зняття швів (якщо така була обрана процедура) і піклуватися, щоб не мочити рану протягом перших кількох днів після втручання хірурга.

Крім того, через кілька днів рана, як правило, значно затягується, і пацієнт може повернутися до повної активності, проте слід пам’ятати, що під жодних обставин не можна споживати алкоголь. Тривалість дії однієї дози лікарського засобу становить 8-12 місяців, після чого пацієнт може знову пройти процедуру вшивання, щоб захиститися від алкоголю.

Після алкогольної вшивки часто звертаються люди, втомлені і виснажені багатоденними алкогольними випадами, які не можуть самостійно припинити споживання алкоголю. З цієї точки зору вшивка є “ангелом-охоронцем”, який день і ніч дбає про те, щоб хворий не приймав наступну дозу алкоголю, а лише дотримувався утримання.

 

На жаль, підшивання не є рішенням для всіх. Люди, які:

– не мають достатньої мотивації для витримки утримання,
– страждають на хвороби нирок або печінки,
мають алергію на головний компонент – дісульфірам,
жінки, які вагітні або годують грудьми – категорично не можуть обрати терапію Esperal,
– особи, які страждають на рак, серцеві або шлунково-кишкові захворювання,

тому на консультації з лікарем, яка передує прийняттю рішення про лікування алкоголізму, слід згадати всі пройдені і поточні хвороби. Інші пацієнти, як правило, можуть претендувати на процедуру вшивання таблеток з діючою речовиною, проте остаточне рішення завжди приймає лікар.

Чому підшивання не працює?

Дія алкогольної імплантації ґрунтується на створенні в усвідомленні хворого сильного страху перед втратою здоров’я чи життя у випадку споживання алкоголю. Однак, якщо залежна особа додатково не бере участі у терапії і розраховує лише на допомогу препарату, бажання пити може бути сильнішим. Крім того, імплантація може не виконувати своїх функцій, якщо рішення про її застосування не виникло з ініціативи самого пацієнта, а скоріше в результаті тиску від близьких. У такому випадку можна очікувати, що залежна особа сконцентрується на переживанні періоду дії препарату, а після його закінчення негайно повернеться до споживання алкоголю.

Esperal Standard:

Курс лікування алкоголізму з використанням Еспералу у вигляді імплантації відзначається високою ефективністю. Час дії алкогольної імплантації після одноразової процедури може тривати до одного року.

Представлений варіант є найекономічнішим рішенням проблеми алкоголізму. Завдяки імплантації Еспералу пацієнт має більше шансів вийти з алкоголізму і почати нове життя.

Esperal VIP:

Наша пропозиція Esperal VIP призначена для пацієнтів, які очікують найвищих стандартів. Ми гарантуємо високу європейську якість обслуговування, де пацієнт і його здоров’я знаходяться у центрі уваги.

Esperal VIP включає:

більшу кількість Еспералу у таблетках,
ін’єкцію з антибіотиком (мінімізує ризик інфекційних ускладнень),
шви, які видаляються через 10-14 днів,
1 безкоштовна консультація з нашим лікарем.

Лікування алкоголізму не повинно бути незручним. Наш кабінет впроваджує найвищі стандарти лікування алкогольної залежності на польському ринку.

Esperal Premium:

Багаторічний досвід допоміг нам зрозуміти потреби наших пацієнтів. Ми розуміємо, що важливим є не тільки результат лікування алкоголізму, але і почуття комфорту під час терапії. Ми підготували варіант процедури Esperal Premium для більш вимогливих пацієнтів.

Процедура пішивання Еспералем:

збільшена доза препарату, розсмоктувальні шви, які не потрібно видаляти, антибіотики, 1 консультацію лікаря (включено у вартість), професійну медичну допомогу.

Есперал Голд:

Інформація про процедуру:

максимальна доза препарату Есперал, розсмоктувальні шви,

антибіотик,

2 безкоштовні контрольні візити до лікаря,

найвищий комфорт лікування.

Есперал – Інформація

Есперал є активною речовиною, яка в поєднанні з алкоголем викликає сильну токсичну дію на організм. Залежно від випитої кількості алкоголю вона може призвести до втрати зору, порушень свідомості, необоротних змін у печінці, роботі серця та навіть смерті.

Лікарський засіб активується тільки в поєднанні з алкоголем – не діє в поєднанні з іншими ліками і не має побічних ефектів. Есперал імплантується з використанням місцевого знеболення до м’язового шару. Це швидке і безболісне рішення, яке ефективно змушує до тримання відмови від алкоголю.

Процедура триває 30 хвилин. Пацієнт здатнийпрацювати та займатись фізичною активністю після неї! Через 7 днів після процедури залишається лише невеликий шрам. Препарат діє до 12 місяців.

Всі пацієнти можуть розраховувати на телефонні консультації та поради.

Підшивання від алкоголізму
FAQ

Друг мав “підшивку” і каже, що можна її “перепити”. Це правда?

Вживання алкоголю після процедури викликає сильні симптоми. Після потрапялння алкоголю до крові, може з’явитись прискорене серцебиття, тривога або шкірні реакції. Великі дози алкоголю можуть безповоротно пошкодити печінку, що може призвести до смерті. Тому неможливо “перепити” професійно виконану і належного походження “підшивка”. Важливо, щоб після процедури пацієнт утримувався від вживання алкоголю для забезпечення своєї безпеки та ефективності терапії.

Що це за препарат?

Вткористовуваний препарат – оригінальний дисульфірам, який часто називають Еспераль.

Коли можна виконувати процедуру?

 

Треба зачекати від 24 до 48 годин після вживання алкоголю.

Які наслідки вживання алкоголю після імплантації Еспрералу?

Перші симптоми з’являються протягом п’яти хвилин після вживання алкоголю. Сильне сп’яніння може призводити навіть до запалення зорового нерва. Завдяки підшиванню  пацієнт може уникнути багатьох хвороб, наприклад, серцевих захворювань.

В чому полягає дія препарату Еспераль?

Дія Еспераль полягає у запобіганні надмірного вживання алкоголю. Вона призупиняє та сповільнює метаболізм етилового спирту в крові. При розкладі алкоголю утворюється оцтовий альдегід. Дисульфірам контролює його розклад. Через затримку цього процесу пацієнти відчувають сильні симптоми алкогольного отруєння.

Вам потрібна допомога?

Зателефонуйте нам або залиште свій номер – ми Вам передзвонимо!

NORTH MEDICAL HOLDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ NASZA GRUPA MEDYCZNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
NIP: 8971865505
REGON: 382992698

NORTH MEDICAL HOLDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ NASZ GABINET SPÓŁKA KOMANDYTOWA
NIP: 8971895920
REGON: 389981373

ul. Dworcowa 11b,
50-456 Wrocław

+48 732 080 102
kontakt@naszgabinet.com

Відвідайте нас на: