POZ для України – Білосток

Пункт первинної медико-санітарної допомоги (ПМД) – це місце, яке є важливою ланкою в системі охорони здоров’я. Тут ви можете розраховувати на професійну допомогу. Медичне обслуговування охоплює такі сфери, як, наприклад, діагностика або консультації лікарів різних спеціалізацій.

poz białystok

ul. Towarowa 22
15-007 Białystok

Первинна медична допомога – що вона включає? Лікар у Білостоку

Пацієнти, які обирають послуги «Наш Кабінет», можуть скористатися допомогою таких лікарів, як:

  • Лікар загальної практики, іноді його ще називають терапевтом – цей фахівець який займається медичним обслуговуванням пацієнта. Якщо під час бесіди з пацієнтом виявляється потреба, сімейний лікар проводить профілактичні огляди, призначає необхідні ліки, займається діагностикою захворювань, а в разі більш серйозних проблем спрямовує пацієнтів на обстеження до вузьких спеціалістів.
    У деяких ситуаціях лікар загальної практики також опікується пацієнтами з хронічними захворюваннями (до них відносяться, наприклад, діабет, хвороби серця і легенів та багато інших).
  • Педіатр – спеціалізується на охороні здоров’я дітей від народження до 18 років. В рамках своєї щоденної роботи педіатр надає комплексну медичну допомогу маленькому пацієнту, проводить необхідні профілактичні огляди, діагностує захворювання, призначає медикаментозне лікування та проводить профілактичні щеплення.
  • Ендокринолог – діабет, захворювання щитовидної залози або надниркових залоз – це лише деякі з проблем зі здоров’ям, у боротьбі з якими допомога ендокринолога може бути важливою.

Медична допомога українською мовою

Безумовно, українські громадяни, які приїхали до Польщі, будуть задоволені інформацією про те, що у точках ПМД ви можете скористатися підтримкою яку надає український сімейний лікар.

Лікарі з України дають можливість переселенцям зі Сходу отримувати медичну допомогу рідною мовою. Це дуже важливий аспект: можливість проконсультуватися зі співвітчизником означає, що український лікар може отримати більше інформації та краще зрозуміти пацієнта.

Медична допомога дає можливість виявити захворювання у пацієнтів на ранній стадії розвитку, а потім вжити необхідних заходів, що може підвищити ефективність лікування.

Вам потрібна допомога?

Зателефонуйте нам або залиште свій номер – ми Вам передзвонимо!

NORTH MEDICAL HOLDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ NASZA GRUPA MEDYCZNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
NIP: 8971865505
REGON: 382992698

NORTH MEDICAL HOLDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ NASZ GABINET SPÓŁKA KOMANDYTOWA
NIP: 8971895920
REGON: 389981373

ul. Dworcowa 11b,
50-456 Wrocław

+48 732 080 102
kontakt@naszgabinet.com

Відвідайте нас на: