POZ для України – Краків

Пункт первинної медико-санітарної допомоги (ПМД) – це місце, де можна отримати комплексну медичну допомогу. Це стосується іммігрантів українського походження,
які перебувають у Польщі через війну, що триває за нашим східним кордоном.

poz kraków

ul. Siewna 4/5
31-231 Kraków

ПМД «Наш Кабінет» – яка підтримка включає в себе медичну допомогу в Кракові?

«Наш Кабінет» – це місце, де надається допомога не лише полякам, але й людям інших національностей, зокрема, наприклад, українцям. У нашій клініці також працюють українські лікарі.

Доступність медичних фахівців з України є дуже важливим фактором з точки зору іммігрантів. Це пов’язано з тим, що український лікар краще розумітиме потреби своїх співвітчизників. Тоді зникає комунікативний бар’єр – будь-які непорозуміння та інсинуації можуть мати відношення до діагнозу.

Українські лікарі приймають у Кракові

У щоденній роботі з пацієнтами, які приїжджають зі Сходу, допомагає лікар-українець. На додаток до цього, можна отримати підтримку у вигляді щеплень або вітамінних ін’єкцій, що може призвести до покращення загального стану здоров’я. У нашій клініці працюють, наприклад, такі медики, як:

  • Педіатр – цей лікар перевіряє стан здоров’я дітей та підлітків. Під цим розуміється діагностика стану здоров’я, призначення або проведення профілактичних оглядів і в разі необхідності, направлення до лікарів інших спеціальностей.
  • Лікар загальної практики – лікар, який регулярно перевіряє стан здоров’я пацієнтів. Його робота – це насамперед планові огляди та профілактична допомога пацієнтам різного віку.
  • Ендокринолог – це лікар, який спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань і проблем з ендокринною системою, діабету тощо.
  • Терапевт – фахівець, який займається діагностикою, лікуванням і веденням внутрішніх захворювань, до яких відносяться, наприклад, хвороби серця і легенів, діабет, хвороби нирок або стани, що впливають на травну систему.

Вам потрібна допомога?

Зателефонуйте нам або залиште свій номер – ми Вам передзвонимо!

NORTH MEDICAL HOLDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ NASZA GRUPA MEDYCZNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
NIP: 8971865505
REGON: 382992698

NORTH MEDICAL HOLDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ NASZ GABINET SPÓŁKA KOMANDYTOWA
NIP: 8971895920
REGON: 389981373

ul. Dworcowa 11b,
50-456 Wrocław

+48 732 080 102
kontakt@naszgabinet.com

Відвідайте нас на: