POZ для України – Лодзь

Первинна медична допомога (ПМД) – це перший, дуже важливий етап надання медичної допомоги. Вона спрямована на надання комплексної допомоги пацієнтам будь-якого віку та стану здоров’я.

poz łódź

ul. Rogozińskiego 23
93-554 Łódź

Медичне обслуговування українців у Лодзі

З точки зору послуг пунктів ПМД, пропонується підтримка:

  • Сімейний лікар – цей фахівець займається комплексним медичним обслуговуванням на щоденній основі. Вона надається пацієнтам різного віку, від немовлят до людей похилого віку. Сімейний лікар виконує весь спектр роботи – від діагностики та планових профілактичних оглядів до призначення ліків і допомоги в лікуванні хронічних захворювань.
  • Педіатр – педіатри займаються охороною здоров’я дітей, від новонароджених до підлітків, які переживають період статевого дозрівання. Педіатр може проводити профілактичні та діагностичні огляди. Крім того, він спостерігає за розвитком дитини та інформує батьків про стан її здоров’я. Важливою частиною роботи педіатра є надання консультацій у разі спадкових захворювань, різного роду порушень розвитку або захворювань органів дихання (якщо вони були діагностовані у дитини),
  • Терапевт – це лікар, який діагностує та лікує внутрішні захворювання (хвороби серця, легенів, печінки, судин, кишківника тощо).
    Як бачите, цих лікарів об’єднує одне – вони проводять комплексні обстеження, займаються профілактикою та за необхідності, допомагають лікувати хронічні захворювання виявлені у пацієнта.

Пункти ПМД «Наш Кабінет»: Які лікарі з України у нас приймують?

Ми пропонуємо допомогу мігрантам українського походження – вони можуть скористатися консультаціями сімейного лікаря, педіатра та ендокринолога які спілкуються рідною мовою. Це корисно з точки зору громадян України які перебувають у Лодзі – вони часто не володіють польською мовою і тому можуть мати серйозні проблеми у спілкуванні з лікарями та іншими медичними працівниками.

Проблема з комунікацією може суттєво ускладнити доступ до медичної допомоги. Вирішити цю проблему може допомогти лікар з України, який працює в наших пунктах первинної медичної допомоги.

Вам потрібна допомога?

Зателефонуйте нам або залиште свій номер – ми Вам передзвонимо!

NORTH MEDICAL HOLDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ NASZA GRUPA MEDYCZNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
NIP: 8971865505
REGON: 382992698

NORTH MEDICAL HOLDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ NASZ GABINET SPÓŁKA KOMANDYTOWA
NIP: 8971895920
REGON: 389981373

ul. Dworcowa 11b,
50-456 Wrocław

+48 732 080 102
kontakt@naszgabinet.com

Відвідайте нас на: