POZ для України – Люблін

Ми пропонуємо медичне обслуговування пацієнтів з України – наші українські лікарі проводять діагностику та лікування різних захворювань.

poz lublin

ul. Lipowa 17/54
20-020 Lublin

Первинна медична допомога «Наш Кабінет» в Любліні – що це включає в себе?

Пункт первинної медико-санітарної допомоги (ПМД) – це місце, яке забезпечує доступ до послуг медичних. Це, наприклад, допомога терапевта або лікаря педіатра, ендокринолог та ін. Завдяки цьому пацієнти в різних ситуаціях і різних вікових категоріях можуть розраховувати на підтримку для пацієнтів, які страждають різними захворюваннями.

У нашій клініці первинної медичної допомоги в Любліні приймається український сімейний лікар.  Це важливо, тому що лікарю з цієї країни буде легше контактувати з пацієнтами з України, що значно вплине на ефективну допомогу вашому здоров’ю.

Важливий елемент роботи, яку щоденно виконує пункт первинної медичної допомоги в Любліні пропонує діагностичні тести.  Це робить можливим виявлення хвороби на ранній стадії та вжити відповідних заходів до того, як хвороба прогресує та перетвориться на більш серйозну проблему.

Якими медичними послугами українці можуть скористатися в Любліні?

Наш кабінет – це місце, де окрім профілактичних оглядів та підтримки
 сімейного лікаря, він також пропонує такі послуги, як:

  • вітамінні капельниці- як відомо, правильний рівень вітамінів (та інші поживні речовини) має важливе значення для здоров’я людини,
  • щеплення,
  • догляд, який здійснюють медичні сестри.

Варто зазначити, що громадяни України можуть розраховувати на допомогу в клініці «Наш Кабінет» не тільки у сфері охорони здоров’я.  Запрошуємо до співпраці з нашою клінікою Українськіх лікарів, які зараз проживають у Польщі – асоціація «Наш Кабінет» пропонує допомогу, наприклад , у легалізації вашого перебування.

Вам потрібна допомога?

Зателефонуйте нам або залиште свій номер – ми Вам передзвонимо!

NORTH MEDICAL HOLDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ NASZA GRUPA MEDYCZNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
NIP: 8971865505
REGON: 382992698

NORTH MEDICAL HOLDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ NASZ GABINET SPÓŁKA KOMANDYTOWA
NIP: 8971895920
REGON: 389981373

ul. Dworcowa 11b,
50-456 Wrocław

+48 732 080 102
kontakt@naszgabinet.com

Відвідайте нас на: