POZ для України – Познань

Польща зараз є домівкою для кількох мільйонів біженців з України, які опинилися тут, рятуючись від війни. Ми створили мережу клінік, де працюють українські лікарі, які надають медичну допомогу своїм співвітчизникам.

poz poznań

ul. Górki 17A
60-204 Poznań

Первинна медична допомога в Познані – що в себе включає?

Медичне обслуговування в «Наш Кабінет» включає підтримку з боку:

  • Ендокринолог – це лікар, який займається гормональними захворюваннями. Тут діагностують і лікують такі захворювання як наприклад, діабет, хвороби щитовидної залози, гіпофіза та надниркових залоз, ендокринні розлади тощо. В рамках своєї щоденної роботи лікар-ендокринолог проводить лабораторні дослідження та використовує діагностичні ультразвукові дослідження.
  • Лікар загальної практики – надає медичну допомогу для всієї родини, від новонароджених до людей похилого віку. Він проводить стандартні медичні огляди, займається діагностикою, виписує рецепти і за необхідності, направляє на спеціалізовані обстеження. Крім того, лікар загальної практики може допомогти під час лікування хронічних захворювань, до яких відносяться наприклад, хвороби серця, астма або проблеми з травленням. Лікар загальної практики – це медичний працівник, який знає історію хвороби пацієнта.
  • Педіатр – його допомога необхідна при лікуванні дітей та підлітків. Вона займається плановими медичними оглядами, вакцинацією та лікуванням різних захворювань. Педіатр – це лікар, який володіє широкими знаннями про фізичний, емоційний та когнітивний розвиток дитини.

Крім того, пацієнти можуть отримувати вітамінні ін’єкції та вакцинацію.

Чому контакт з лікарем важливий для нашого здоров’я? Прийом українських медиків у Познані

Регулярне звернення за медичною допомогою може допомогти у своєчасному виявленні захворювань та лікуванні хронічних станів, які вже розвинулися у пацієнта, що призведе до покращення якості життя. Важливою перевагою є можливість обслуговування українською мовою – так що мовний бар’єр більше не є основною проблемою між лікарем і пацієнтом.

Вам потрібна допомога?

Зателефонуйте нам або залиште свій номер – ми Вам передзвонимо!

NORTH MEDICAL HOLDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ NASZA GRUPA MEDYCZNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
NIP: 8971865505
REGON: 382992698

NORTH MEDICAL HOLDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ NASZ GABINET SPÓŁKA KOMANDYTOWA
NIP: 8971895920
REGON: 389981373

ul. Dworcowa 11b,
50-456 Wrocław

+48 732 080 102
kontakt@naszgabinet.com

Відвідайте нас на: